вул. Польова, 17

Львів, с. Черляни

вул.Будіндустрії, 7

м.Київ

У нас ви можете купити недорого Редуктори для вантажівки в хорошому або навіть ідеальному стані. Також в наявності є широкий спектр запчастин і комплектуючих до редукторів. Здійснюючи покупки у нас, Ви економите свій час і гроші.

Редуктори для будь-яких вантажівок!

Одне з найбільших силових навантажень в роботі вантажівки припадає на редуктор заднього моста даф. Проте надійність та міцність не найважливіші фактори вибору агрегату. Оскільки запчастина має передавати максимальні кутові швидкості обертання валів, важливо, щоб вона ідеально вписувалася в роботу інших ключових систем та механізмів. Через це розборка MAN TGA — найкращий спосіб придбати найбільш підходящі автодеталі для роботи.
Через те, що машини на території України потрапляють в доволі важкі умови експлуатації, для tir-розборки всі вантажівки приганяються з ЄС виключно з пробігом європейськими дорогами. Саме тому купуючи редуктор рено преміум б/у, Ви отримаєте деталь у відмінному стані, максимум з косметичними недоліками у вигляді потертостей, котрі ніяк не впливатимуть на її роботу та технічні характеристики. Повну інформацію про стан запчастин під час підбору надають наші спеціалісти.
Щоб купити редуктор вольво fh12 б/у, достатньо зв’язатися з нами за номерами вказаними на сайті. Ми легко підберемо для Вас всі необхідні запчастини, а також запропонуємо найкращі з можливих альтернатив.
Сьогодні наша пропозиція включає комплектуючі для різних марок та моделей вантажних автомобілей. Завдяки цьому Ви можете вже зараз зекономити свої ресурси та час й придбати редуктор DAF CF 85, DAF XF 95, DAF CF 95, CF65 та ін. Всі представлені в нас запчастини повністю готові до встановлення та роботи!