вул. Польова, 17

Львів, с. Черляни

вул.Будіндустрії, 7

м.Київ

У нас ви можете купити недорого Редуктори для вантажівки в хорошому або навіть ідеальному стані. Також в наявності є широкий спектр запчастин і комплектуючих до редукторів. Здійснюючи покупки у нас, Ви економите свій час і гроші.
100008
×

Кабіни вантажних автомобілів

Завдяки розборці Ви легко підберете та придбаєте оригінальні комплектуючі до кабін вантажних автомобілів різних марок та моделей (DAF, MAN, RENAULT, SCANIA, IVECO, VOLVO та ін.). Це можуть бути не лише окремі елементи її облицювання, а й такі важливі компоненти, як наприклад, шток кабіни ман і т.д.
Підбір автодеталей для кабін доволі складний процес. Як робоче місце водія, вона має відповідати не лише вимогам ефективності, проте й зручності та практичності. Саме тому для її ремонту найкраще використовувати оригінальні комплектуючі, які, як ми знаємо, не є дешевими.
Заміна та обслуговування компонентів кабіни має відбуватися відповідно до інструкцій та технічних рекомендацій виробника. Саме тому важливо, щоб всі автодеталі та комплекетуючі підходили одне до одного та злагоджено працювали. Не можна використовувати амортизатор кабіни даф до рено чи івеко!
Tir-розборка в даному випадку є ідеальним варіантом. Саме вона дозволяє без проблем та без великих затрат полагодити тягач. Стабілізатор кабіни купити, наприклад, можна значно дешевше ніж на ринку нових комплектуючих, при цьому його якість буде в рази вищою. Це ж стосується й інших деталей та компонентів. Так, зі значною економією Ви зможете придбати й такі дорогі та важливі компоненти як амортизатор кабіни (сканія, ман тощо), облицювання, бампер і т. д. А в разі необхідності наші спеціалісти завжди запропонують найбільш підходящі для Вашої автівки альтернативи.